Strefa mężczyzny

Nowoczesny mężczyzna to zadbany mężczyzna. W naszych czasach nie jest dla mężczyzny wstydem przyznać się, że dba o swój wygląd. Zdrowa skóra, zadbane dłonie, a przede wszystkim przyjemny zapach to minimum, które musi cechować mężczyznę. Wielu panów dąży do uzyskania świetnej sylwetki i dba o odpowiednią pielęgnację skóry twarzy. Wizyta w naszym salonie zagwarantuje panom doskonałą regenerację oraz zapewni atrakcyjny wygląd i doskonałe samopoczucie.

Skóra mężczyzny różni się od skóry kobiety. Znajduje się w niej dużo więcej gruczołów łojowych, przez co wydziela więcej sebum i jest bardziej tłusta. Jest też grubsza o około 20% dlatego rogowacenie w takiej skórze jest intensywniejsze.

W naszych profesjonalnych zabiegach dla mężczyzn wykorzystujemy kosmetyki, które ze względu na skład, zapach i konsystencję zarezerwowane są wyłącznie dla mężczyzn. W naszym salonie kosmetycznym każdy mężczyzna jest szczególnym klientem.

Zachęcamy Panów do skorzystania z pełnej oferty Salonu Kosmetycznego Odnowa z wykorzystaniem kosmetyków dedykowanych specjalnie dla mężczyzn.

szczegółowy cennik usług salonu poniżej:

Cennik